УБИСТВО У КОВИД БОЛНИЦИ: Пацијенту скинут респиратор - полиција у Атини ухапсила другог пацијента

08. 04. 2021. у 17:54

ЧОВЕК који се лечио од вируса корона у атинској болници ухапшен је под сумњом да је убио другог пацијента, након што га је искључио са респиратора, саопштила је данас грчка полиција.

УБИСТВО У КОВИД БОЛНИЦИ: Пацијенту скинут респиратор - полиција у Атини ухапсила другог пацијента

Фото: АП

Полиција је саопштила да осумњичени, чије име није објављено, остаје под присмотром чувара у атинској болници док се не опорави, јавио је Ројтерс.

Пацијент (76), који се такође лечио од ковида, преминуо је у среду увече након што су лекари из болнице "Црвени крст" утврдили да му је респиратор уклоњен без знања лекара.

Оба пацијента су лежала на истом одељењу, додала је полиција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ ДОЛАЗЕ ИЗ ГРЧКЕ: Цео Солун у црно-белом у част погинулих навијача ПАОК-а (ВИДЕО)