ШТРАЈК НА АЕРОДРОМУ У АЛБАНИЈИ: Обустављени летови Атина - Тирана - Истанбул
ЗБОГ штрајка запослених на аеродрому "Мајка Тереза" у Тирани летови су данас били обустављени 40 минута, због неиспуњења ранијих захтева запослених потврђено је на аеродрому.
Фото: ЕПА
То је пре свега утицало на летове Атина - Тирана и Истанбул - Тирана, али су они након прекида штрајка настављени, преноси албански АБЦ њуз.
Како се наводи, запослени траже да се све колеге на принудном одмору врате на посао, да се укину све раније одлуке Одбора, да се исплати пуна плата договорена колективним уговором, да финансијски извештаји за 2020. годину буду транспарентни и да један члан синдиката буде члан аеродромског Одбора.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)