УПРОПАСТИЛИ 15 МИЛИОНА ДОЗА ВАКЦИНА: Џонсоново цепиво неће бити испоручено из фабрике у Балтимору

Новости онлине

01. 04. 2021. у 18:54

ЉУДСКА грешка, тако укратко компанија Џонсон и Џонсон описује катастрофалан инцидент у фабрици у Балтимору због које је упропашћено 15 милиона доза вакцине.

УПРОПАСТИЛИ 15 МИЛИОНА ДОЗА ВАКЦИНА: Џонсоново цепиво неће бити испоручено из фабрике у Балтимору

Фото: Depositphotos

Како наводе у Џонсону инцидент у балтиморској фабриди БиоСолушнс ( BioSolutions) није угрозио производњу АстраЗенека вакцине која се такође прави у тој фабрици.

Овај инцидент како је наведено знатно ће успорити имунизацију у САД, уз напомену да се ради о производњи будућих доза вакцина.

О инциденту је обавештена и ФДА која спроводи своју истрагу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?