ЦРНИ ДАНИ ЗА КИЈЕВ! Жириновски уверен: Бајден неће подржати Украјину!

ЛИДЕР Либерално-демократске партије Русије Владимир Жириновски прогнозира да амерички председник Џо Бајден неће предузети ниједну акцију која би изазвала негодовање у Америци или у иностранству.

ЦРНИ ДАНИ ЗА КИЈЕВ! Жириновски уверен: Бајден неће подржати Украјину!

Фото: ЕПА/Депозит/илустрација

- Понашаће се тихо, од њега не треба очекивати подвиге. Видите, он сада ужива. Коначно  је добио највише место на свету. Америка је и даље друга најмоћнија држава. Русија, па Америка. На крају ће Бајден уклонити трупе из Авганистана - то ће бити мала победа. Сагласиће се са положајем Русије у Украјини, бар у Харкову, у Запорожју, биће учињени неки мањи уступци у унапређивању питања заштите Руса. Питање са Северним током биће затворено, биће завршено, гас ће тећи, а Америка неће ништа изгубити. Немачка ће бити спремна да уложи нешто новца у америчку економију - рекао је Жириновски.

Лидер ЛДПР је рекао да се Русију у свету више поштују и воле.

- Нигде никога не бомбардујемо, немамо хиљаде војних база широм света - изјавио је Жириновски за радио Космолскаја правда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине