ГРЕШКА КОЈА МОЖЕ СКУПО ДА ИХ КОШТА: Израел случајно објавио мапу са тајним базама, детаљно су приказане локације ваздушних снага

Танјуг

24. 03. 2021. у 12:22

ИЗРАЕЛСКА војска грешком је на интернету објавила мапу са тајним базама, на којој се деталњо види тачна локација израелских ваздушних снага и обавештајне војне службе, као и њихова имена.

ГРЕШКА КОЈА МОЖЕ СКУПО ДА ИХ КОШТА: Израел случајно објавио мапу са тајним базама, детаљно су приказане локације ваздушних снага

Фото: Депоситпхотос

Команда израелских одбрамбених снага уклонила је мапу након што је лист Харец упутио питање о њој.

Мапа је била је доступна израелским грађанима, а након што је уклоњена, објављена је мапа која није садржала те поверљиве податке.

Како се наводи, то није први пут да долази до објављивања информација о тајним базама одбрамбених снага - 2012. година Хезболах је користио дрон за снимање локација ракета израелских снага, а 2016. године војска је забранила војницима да користе апликацију Покемон го, јер су у њој морали да користе локацију где се налазе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину