АХМАД ЈЕ УБИО СРБИНА И ЈОШ ОСАМ ЉУДИ! Осумњичен за напад у Колораду, обожавао борилачке вештине, имао и медаље (ФОТО)
ОСУМЊИЧЕНИ за пуцњаву у Колораду је Ахмад Ал Алави Ал Иса. Он се сумњичи да је убио 9 људи, међу којима је и Србин Невен Станишић.
Фото: Принтсцреен/Полиција
Живео је у Арвади у Колораду, и познат је као бивши рвач из средње школе Арвада Вест.
Ахмад је ишао у средњу школу Арвада Вест и дипломирао је 2018. године, где је био члан рвачког тима, а студирао је и на Метрополитан Стејт Универзитету у Денверу. Почео је да похађа колеџ за рачунарски инжењеринг.
Ал Иса је често објављивао о својој рвачкој каријери. Такође је био љубитељ мешовитих борилачких вештина и често би објављивао коментаре о професионалним ММА, џиудитсу и УФЦ-у.
У марту 2019. објавио је фотографију са две медаље око врата и написао: „Алхамдуллах и Имам 2 златне медаље данас освојене у обе дивизије на нага џиу џитсу турниру.
“Алхамдуллах“ на арапском значи „слава Богу“.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (4)