ТРАМП ЋЕ ПОСТАВИТИ ДРУГАЧИЈА ПРАВИЛА ИГРЕ: Нова платформа за друштвене мреже бившег америчког председника ускоро спремна
БИВШИ амерички председник Доналд Трамп припрема нову платформу за друштвене мреже која ће бити спремна за два до три месеца, изјавио је Џејсон Милер, портпарол Трамповог изборног штаба на протеклим изборима.
Фото: Танјуг/АП
Бившем председнику је забрањен приступ већини платформи друштвених мрежа попут Фејсбука и Твитера, након што је, наводно, подстакао побуну 6. јануара у америчком Капитолу у којој је погинуло пет особа.
Милер је у недељу током гостовања у „Медиа базу“ на „Фокс њузу“ рекао да ће се бивши председник „вратити на друштвене мреже за два или три месеца“ са „сопственом платформом“ како би „у потпуности редефинисао игру“, преноси „Инсајдер“.
(Спутњик)
Препоручујемо
"ЕКСТРЕМИСТИ" ПРЕТЕ АМЕРИЦИ: Поверљиви извештај обавештајаца испливао у јавност
18. 03. 2021. у 11:04
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (2)