ДАЛАЈ ЛАМА СЕ ВАКЦИНИСАО: Примио прву дозу АстраЗенеке
ДАЛАј Лама, 85-годишњи тибетански духовни вођа, примио је данас прву дозу вакцине против корона вируса у болници у граду Дармшала на северу Индије, преноси АП.
Фото: Танјуг/АП
Агенција наводи да је након примања вакцине Далај Лама позвао све људе да буду храбри и да се пријаве за имунизацију.
Из болнице у којој је вакцинисан Далај Лама потвђено је да је још десет људи који живе у његовој резиденцији такође данас имунизовано и сви су они добили вакцину коју су развили Универзитет Окфорд и британска АстраЗенека, а произвео индијски институт Серум, преноси АП.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВИ НАМА ВАКЦИНУ, МИ ВАМА МЕДИЦИНАРЕ: Филипини нуде размену Немачкој и Великој Британији
23. 02. 2021. у 21:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (0)