ИМАМ ДОКАЗЕ ДА ЈЕ КОРОНА НАСТАЛА ВЕШТАЧКИ: Немачки научник изнео теорију, уверен да је ковид потекао из лабораторије

Танјуг

19. 02. 2021. у 09:44

НЕМАЧКИ нанонаучник Роланд Визендангер тврди да има доказе да корона вирус није прешао са животиња на људе, већ да је настао у лабораторији.

ИМАМ ДОКАЗЕ ДА ЈЕ КОРОНА НАСТАЛА ВЕШТАЧКИ: Немачки научник изнео теорију, уверен да је ковид потекао из лабораторије

Фото: Депоситпхотос/Принтсцреен

Научник из Хамбурга је немачким медијима рекао да има укупно 600 доказа из 2019. и 2020. године.

- Информације о вирусу и бројне објаве у стручним часописима и на друштвеним медијима показују да је корона био несрећа у лабораторији. Корона је дошла из лабораторије у Вухану - тврди Визендангер.

Према његовим речима, вирус се веома добро "качи" на рецепторе људских ћелија и успева да продре у њих, што није било својствено ранијим сојевима корона вируса и указује на неприродно порекло.

Указао је и да се слепи мишеви не нуде на пијаци у центру Вухана, који је називан епицентром инфекције.

Визендангер очекује да ће наредних недеља и месеци бити даљих студија и истраживања о пореклу корона вируса и нада се доказима који ће поткрепити његову тезу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ СЕ ЖАЛЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" СЕ ЖАЛЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)