КРАЈ ИСПИТИВАЊА ВАКЦИНЕ? АстраЗенека очекује производњу више од 100 милиона доза у априлу
АСТРАЗЕНЕКА очекује да ће овог месеца произвести више од 100 милиона доза своје вакцине против ковид-19, развијене у сарадњи са Универзитетом Оксфорд, повећавајући производњу на више од 200 милиона месечно до априла, рекао је данас извршни директор компаније Паскал Сорио.
Фото: АП
Мене Пангалос, шеф одсека за истраживање и развој "BioFarmasjutikalsa R end D" раније је изјавио да компанија очекује податке о касној фази америчког испитивања вакцине пре краја марта.
"Очитавање" података биће само неколико седмица, након објављивања резултата које је постигла компанија у 2020. години.
Препоручујемо
И ШПАНИЈА ОДОБРИЛА АСТРАЗЕНЕКУ: Добијаће је грађани старости од 18 до 55 година
05. 02. 2021. у 21:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)