ТВИТЕР БЛОКИРАО НАЛОГ ФРАНЦУЗУ КОЈИ СЕ ПРЕДСТАВЉАО КАО ТРАМП: Посланик Јоаким Сон-Форже написао је само "помоћ"
ФРАНЦУСКОМ посланику Јоакиму Сон-Форжеу суспендован је Твитер налог, пошто је постављао коментаре у име Доналда Трампа, председника САД.
Фото: ЕПА
Неколико часова након што је Твитер обрисао заувек Трампов налог, име Сона-Форжеа и фотографија на налогу је замењена фотографијом Доналда Трампа, а један од лажних Трампових твитова је чинио само једну реч: "помоћ", пренео је сајт политико.еу.
Ово није први пут да је француски посланик, рођен у Јужној Кореји, дошао у проблем због лажног представљања на Твитеру - прошлог априла променио је налог како би опонашао француског председника Емануела Макрона.
Сон-Форже је тада тврдио да су његов телефон и налог хаковани.
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)