ПРВИ ПУТ СЕ ОГЛАСИЛА МЕЛАНИЈА ТРАМП: Ево шта је рекла о изборним резултатима у Америци
Прва дама САД Меланија Трамп огласила се први пут пошто је јуче објављено да је њен супруг Доналд Трамп изгубио изборе и поновила његов став да треба пребројати сваки законито дат глас.
Фото: АП
- Амерички народ заслужује фер изборе. Треба пребројати сваки законит, а не незаконит глас. Морамо да заштитимо нашу демократију потпуном транспарентношћу - написала је она на Твитеру.
Препоручујемо
АМЕРИЧКИ ИЗБОРИ: Трамп најављује тужбе! Проглапшена победа Бајдена (ФОТО/ВИДЕО)
03. 11. 2020. у 18:00 >> 22:58
ТРАМП УДАРИО НА МЕЈНСТРИМ МЕДИЈЕ: Од када они одлучују ко ће бити председник?
08. 11. 2020. у 20:22
ЧЕСТИТКЕ БАЈДЕНУ УЗ НАПОМЕНУ: Буш истакао да Трамп има право на поновно бројање гласова
08. 11. 2020. у 19:53
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)