НЕРЕДИ У ЛОНДОНУ: Сукоб демонстраната и полиције због рестриктивних мера (ВИДЕО)
У ЛОНДОНУ је у четвртак увече дошло до нереда када су се демонстранти сукобили са полицијом протестујући против најновијих рестриктивних мера које је увела британска влада.
Фото: Танјуг/АП
Лондонска полиција је била приморана да се сукоби са великом групом која је била бесна због пооштравања мера због корона вируса, преноси енглески Експрес.
Друштвеним мрежама кружи видео снимак на којима се види како полиција приводи демонстранте који су правили нереде, а у једном тренутку полицајци су оборили демонстранта, док су га двојица полицајаца држала.
Још нема података колико је људи ухапшено и колико је протестаната учествовало у демонстрацијама.
Препоручујемо
ХЛАДАН ТУШ ЗА ЗЕЛЕНСКОГ! Фицо открио: НАТО неће обавезати чланице да финансирају Кијев
05. 07. 2026. у 21:30
ЗЕЛЕНСКИ ОПЕТ ЗАКУКАО: Русија спрема нови велики удар – хитно нам пошаљите „патриоте“!
05. 07. 2026. у 21:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (1)