СНИМАК ЛИКВИДАЦИЈЕ ТЕРОРИСТА ИЗ СИРИЈЕ: Објављен видео специјалне антитерористичке операције
У ГЛАВНОМ граду Чеченије, Грозном, јутрос је изведена антитерористичка операција у којој су ликвидирана четворица припадника илегалних оружаних формација.
Фото: Принтскрин
Они су планирали низ терористичких напада на територији региона. На лицу места је одузето оружје, средства за комуникацију и муниција.
- У последње време ти ''ђаволи'' су се крили изван Русије, скривали су се у Сирији и другим земљама. Након што су добили налог од западних спонзора, вратили су се и одлучили да изведу бројне терористичке нападе - написао је чеченски лидер Рамзан Кадиров, пренео је ТАС С.
Према његовим речима, екстремисти се већ дуго налазе на листи тражених лица.
- Овог јутра, четири члана илегалне оружане групе су настрадале у пуцњави са антитерористичком јединицом из Грозног. Они су планирали бројне терористичке нападе у тој области. Оружје, комуникациона опрема и муниција су заплењене са места пуцњаве - написао је претходно Кадиров.
(Спутњик)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТЕРОРИСТИ ИЗ СИРИЈЕ УБИЈЕНИ У ЧЕЧЕНИЈИ: Кадиров тврди да су дошли по специјалном налогу
13. 10. 2020. у 15:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)