ТРАМПОВИ ЛЕКАРИ ОТКРИЛИ КОЈ ЛЕК ПРИМА ПРЕДСЕДНИК САД: Саопштен план за наредних неколико дана
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп пребачен је у петак увече у војну болницу "Волтер Рид" у Мериленду, пошто је, након што је потврђено да је позитиван на корона вирус, почео да показује прве симптоме као што су благо повишена температура и кашаљ.
АП фото
На фотографијама објављеним након што се Трамп укрцао у председнички хеликоптер "Марине Оне" види се да је он сам изашао из Беле куће, одшетао стотинак метара и ушао у хеликоптер којом је пребачен у болницу.
У саопштењу лекара Беле куће наведено је да је Трамп почео да прима лек , преноси Ројтерс. Како се додаје, њему није неопходна подршка кисеоника.
Бела кућа је претходно саопштила да ће Трамп, из предострожности и по препоруци лекара и медицинских стручњака, наредних неколико дана радити из председничке канцеларије у болници.
Портпарол Беле куће Кејли Мекнени саопштила је да ће амерички председник бити на лечењу у војној болници "Волтер Рид" у Бетезди, у Мериленду, наредних неколико дана из предострожности.
- Председник Трамп је добро расположен, има благе симптоме и радио је данас цео дан - изјавила је Мекени, преноси Ројтерс.
Ипак, због предострожности и према препоруци лекара и здравствених стручњака, председник ће радити из председничке канцеларије у Волтер Риду следећих неколико дана, каже се у саопштењу Беле куће.
Препоручујемо
ТРАМП ПОСЛАО ПОРУКУ ИЗ БОЛНИЦЕ: Ево како се осећа амерички председник (ВИДЕО)
03. 10. 2020. у 07:37
ТРАМП ХЕЛИКОПТЕРОМ ПРЕБАЧЕН У БОЛНИЦУ: Погоршало се стање америчког председника
02. 10. 2020. у 23:33
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)