ОДСЕКЛЕ МУ ПРСТЕ ДА БИ ДОШЛЕ ДО ЊЕГОВОГ БАНКОВНОГ РАЧУНА Љубавнице Марија и Маријана раскомадале мушкарца
ЉУБАВНИЦЕ из Португала оптужене су да су убиле и раскомадале радника хотела и искористиле његов отисак прста како би приступиле његовом рачуну у банци.
Foto: Printskrin Youtube
Радница обезбеђења Марија Малвеиро (19) и њена љубавница, медицинска сестра Маријана Фонсека (23) осумњичене су за убиство Диога Гонкалвеса (21).
Љубавнице су наводно задржале његову главу, подлактице, руке и стопала пет дана након што су га убиле, а његово тело бациле у море, преноси Миррор.
Делови тела наводно су били чувани у два аутомобила, укључујући и жртвин мерцедес, пре него што су их жене бациле у море у близини града Тавира.
(Телеграф)
Препоручујемо
РАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Изабран нови врховни вођа Ирана - Познато ко ће заменити Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
02. 03. 2026. у 07:13 >> 22:49
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)