ОСАМНАЕСТ ПАЦИЈЕНАТА ПРЕМИНУЛО У МОСКВИ: Расте број заражених и у Русији

Танјуг

27. 09. 2020. у 00:38

У МОСКВИ је регистровано 18 нових смртних случајева повезаних са корона вирусом, чиме је укупан број преминулих од почетка пандемије у руској престоници порастао на 5.164, саопштио је московски штаб за борбу са корона вирусом.

ОСАМНАЕСТ ПАЦИЈЕНАТА ПРЕМИНУЛО У МОСКВИ: Расте број заражених и у Русији

Фото: АП

- Осамнаест пацијената је преминуло у Москви. Код њих је потврђена дијагноза упале плућа и тестирани су позитивно на корона вирус - наводи се у саопштењу московског штаба које је пренела агенција ТАС С.

Од почетка пандемије је у Русији регистрован 1.143.571 случај корона вируса, док се 940.150 пацијената опоравило од ковида 19.

Према последњим подацима, од почетка пандемије је у Русији регистровано 20.225 смртних случајева повезаних са корона вирусом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута