НЕ ПРЕСТАЈУ СА НАОРУЖАВАЊЕМ: Руска војска добија још један пук С-400
ТРЕЋИ овогодишњи пук противваздушног ракетног система С-400 "Тријумф" предат је Министарству одбране Русије, саопштио је концерн "Алмаз Антеј".
Фото: Министарство одбране РФ
"Алмаз Антеј" је у оквиру својих обавеза према државном налогу за одбрану пре рока предао Министарству одбране још један комплет противваздушног ракетног система С-400 ове године, наведено је у саопштењу, преноси Спутњик.
Противваздушни ракетни систем С-400 "Тријумф" намењен је за високо ефикасну заштиту од напада авијације, стратешких, крстарећих, тактичких и оперативно-тактичких балистичких ракета, као и балистичких ракета средњег домета.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОГЛЕДАЈТЕ: У ВАЗДУХУ, НА КОПНУ И НА МОРУ - 80.000 војника на југу Русије током маневара "КАВКАЗ 2020" (ВИДЕО)
22. 09. 2020. у 17:42 >> 17:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (1)