КАД ЗАГРМЕ РУСКЕ ХАУБИЦЕ: Ево шта снађе “непријатеља” (ВИДЕО)

Новости онлине

18. 09. 2020. у 15:18 >> 15:18

АРТИЉЕРИЈА гардијске тенковске дивизије руског Централног војног округа увежбавала је технике борбе против војних батерија на вежбама које су одржане на полигону у Чељабинској области, преноси ТВ „Звезда“.

КАД ЗАГРМЕ РУСКЕ ХАУБИЦЕ: Ево шта снађе “непријатеља” (ВИДЕО)

Фото: принтскрин

На полигону су биле активне вучене хаубице 2А65 „Мста Б“ калибра 152 милиметра, које су оснажене самоходним хаубицама 2С3 „Акација“.

Положај условног противника одредили су војни извиђачи помоћу радара „Зоопарк – 1М“, који је с лакоћом идентификовао мете на удаљености до 40 километара.

Условном противнику су прво пресекли пут за повлачење, након чега су руски војници идентификовали остале мете. Јединице „Мста Б“ и хаубица 2С3 „Акација“ довршиле су уништавање „непријатеља“.

У вежбама је учествовало више од 500 војника.

rs.sputniknews.com

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (1)

СКРИВЕНИ БАЊСКИ БИСЕРИ СРБИЈЕ: Идеална места за ускршњи одмор и spa викенд