СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА: Судар минибуса и камиона, осам особа погинуло, двоје деце
ОСАМ особа, укључујући и двоје деце погинуло је, а седам је повређено у саобраћајној несрећи на Криму, саопштила је данас служба за ванредне ситуације.
Фото: Депоситпхотос
Несрећа се догодила у 6.40 по локалном времену, када се минибус сударио са камионом на аутопуту код града Белогорск, преноси Тасс.
Како се наводи, истрага је у току.
Препоручујемо
ТЕЖАК УДЕС КОД НОВОГ ПАЗАРА: У саобраћајки страдала једна особа, две тешко повређене
22. 07. 2020. у 18:02
ПРЕТИЦАНЈЕ УЗЕЛО ДАНАК: Погинула Улцињанка двоје повређених, судар три возила
21. 07. 2020. у 20:19
ТРАГЕДИЈА НА ПУТУ АЛЕКСАНДРОВАЦ-БРУС: Погинуо мотоциклиста у чеоном судару са комбијем
21. 07. 2020. у 19:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)