КРИЗА АВИО-ПРЕВОЗНИКА: КЛМ најавио укидање 1.500 радних места

Танјуг

31. 07. 2020. у 10:11

КЛМ, холандски део компаније Ер Франс-КЛМ, најавио је данас да ће укинути 1.500 радних места у склопу реструктурирања.

КРИЗА АВИО-ПРЕВОЗНИКА: КЛМ најавио укидање 1.500 радних места

Фото: Принтскрин Јутјуб

КЛМ је рекао да ће ново смањење значити да ће његова радна снага коју је чинило 33.000 запослених пре пандемије, до 2022. године бити смањена за 20 одсто, али и да то не значи да неће бити даљих смањења броја запослених, преноси Ројтерс.

Компанија Ер Франс-КЛМ објавила је у четвртак губитак од 1,55 милијарди евра у другој четвртини године, као и смањење саобраћаја за 95 одсто.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

РИЗИКУЈУ БЕЗ СТРАХА: Ова четири хороскопска знака увек добију оно што желе