"ДМИТРИЈЕВ ИЗВЕСТИО ПУТИНА О РЕЗУЛТАТИМА ПОСЕТЕ САД" Песков: Америчким партнерима познати параметри руског става о Украјини
КИРИЛ Дмитријев, специјални представник руског председника за инвестиције и економску сарадњу са иностранством и шеф Руског фонда за директне инвестиције (РДИФ), већ је детаљно известио руског председника Владимира Путина о свом путовању у Мајами и разговорима са америчким званичницима, рекао је новинарима Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
Foto: Profimedia
- Москва ће формулисати свој став о споразуму на основу информација од Дмитријева“ - објаснио је Песков.
Кремљ сматра непримереним да медијима саопшти која је документа Дмитријев донео из Мајамија, додао је портпарол, коментаришући питање о наводно четири нацрта документа које је званичник донео у Русију из САД.
Песков је још коментаришући речи сталног представника САД при НАТО-у Метјуа Витакера да је лопта у руском дворишту у преговорима о Украјини, истакао да су америчким партнерима добро познати главни параметри руског става о украјинском питању.
Москва ће наставити контакте са Сједињеним Државама путем постојећих канала у веома блиској будућности, нагласио је портпарол.
Дмитријев је у недељу наставио преговоре о Украјини са специјалним изаслаником америчког председника Стивом Виткофом и зетом америчког лидера Џаредом Кушнером.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
ПРАЗНИЧНА ЧАРОЛИЈА У ЈКП "ГРАДСКА ЧИСТОЋА "
Препоручујемо
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛНИ ИЗАСЛАНИК: Дубока држава покушава да изазове трећи светски рат
21. 12. 2025. у 08:41
ОГЛАСИО СЕ РУСКИ СПЕЦИЈАЛАЦ: Ево како протичу разговори о Украјини у Мајамију
21. 12. 2025. у 07:40
ЗА ПУТИНОВУ ТВ ЕМИСИЈУ СТИГЛО 1,6 МИЛИОНА ПИТАЊА: А , ево и која су правила емисије
17. 12. 2025. у 09:22
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)