ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ 40 РАЗБОЈНИКА: Кирил Дмитријев о оставци Јермака
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик руског председника за економско-инвестициону сарадњу с иностранством и шеф РФПИ Кирил Дмитријев прокоментарисао је оставку шефа кабинета Владимира Зеленског у светлу корупцијског скандала који данима потреса Украјину. Остало је још 40 разбојника, навео је он.
Фото: Танјуг
- Алибаба је поднео оставку, остало је још 40 разбојника - написао је он на Телеграму поводом оставке Андреја Јермака.
Посланик Врховне раде Јарослав Железњак известио је раније данас да су Национални биро за борбу против корупције Украјине (НАБУ) и Специјализовано тужилаштво за борбу против корупције (САП) извршили претрес у Јермаковој куц́и због скандала о корупцији у енергетском сектору који је избио у Украјини.
Дописник „Фајненшел тајмса“ Кристофер Милер, позивајуц́и се на изворе, известио је да су претреси украјинских агенција за борбу против корупције повезани са истрагом о корупцији у енергетском сектору.
Посланик Раде Украјине, Алексеј Гончаренко, објавио је да НАБУ припрема оптужницу против Јермака.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО - СВЕ СЕ ТРЕСЛО: Руски тенкови на Црвеном тргу
Препоручујемо
ЛАВРОВ О СУСРЕТУ ПУТИНА И ОРБАНА: Орбан своје активности не координише са Бриселом
28. 11. 2025. у 17:31
"ВОДИМО ПРЕГОВОРЕ О УКРАЈИНИ САМО СА САД" Кремљ: За нас најважнији мировни напори Трампа
28. 11. 2025. у 16:40
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)