УДАРАЈУ ПЕСНИЦАМА У ГЛАВУ, ТУКУ, БАЦАЈУ НА ЗЕМЉУ: Бруталност немачке полиције на делу - овако се обрачунавају са демонстрантима (ВИДЕО)

В. Н.

08. 10. 2025. у 09:48

СТОТИНЕ палестинских демонстраната окупило се у близини Нептунове фонтане, у центру Берлина у уторак, упркос полицијској забрани демонстрација, поводомо друге годишњице рата у Појасу Газе.

УДАРАЈУ ПЕСНИЦАМА У ГЛАВУ, ТУКУ, БАЦАЈУ НА ЗЕМЉУ: Бруталност немачке полиције на делу - овако се обрачунавају са демонстрантима (ВИДЕО)

Фото: Профимедиа

Сукоби су избили када су полицијске снаге дошле да растерају окупљене, што је довело до бројних напада и туча.

Полиција се по кратком поступку обрачунала са демонстрантима, примењујући силу.

На друштвеним мрежама појавили су се снимци како полиција разбија демонстрације.

Ударају бесницама у главу, туку палицама, одгурује демонстранте, бацају их на земљу, бију...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

НЕМАЈУ НИКАКВА ПРАВА НА ЊЕГОВО ДЕЛО: Хрвати ИЗГУБИЛИ спор против Томине удовице, судили се 35 лета