ФБИ СЕ ОГЛАСИО: Осумњичени за убиство Чарлија Кирка је у притвору
ОСУМЊИЧЕНИ за пуцњаву и убиство конзервативног активисте Чарлија Кирка је сада у притвору, објавио је директор ФБИ-ја Каш Пател.
Foto: Printskrin
- Осумњичени за стравичну пуцњаву данас у којој је погинуо Чарли Кирк је сада у притвору. Хвала локалним и државним властима у Јути на партнерству са "fbi" - написао је Пател у објави на Иксу.
Након што је раније током вечери објављена вест да је осумњичени ухапшен, портпарол Универзитета рекао је да је особа која је приведена након пуцњаве у међувремену пуштена на слободу, јавља Си-Би-Ес Њуз.
Након тих вести, уследило је оглашавање директора ФБИ-ја.
Препоручујемо
ЕКСТРЕМИСТИ СЛАВЕ УБИСТВО ЧАРЛИ КИРКА: Антифа лудило испливало из болесника (ВИДЕО)
11. 09. 2025. у 00:05
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)