АМЕРИКА НЕ ЗНА ШТА ЈЕ СНАШЛО: Венс путује у Јуту

ПОТПРЕДСЕДНИК САД Џеј Ди Венс планира да отпутује у Јуту у четвртак након што је Чарли Кирк убијен из ватреног оружја на универзитетском кампусу, према речима извора упознатог са његовим плановима, пише CNN.

АМЕРИКА НЕ ЗНА ШТА ЈЕ СНАШЛО: Венс путује у Јуту

AP Photo/Kin Cheung,pool)

Венсова канцеларија није коментарисала ову вест.

Потпредседник САД је био близак са оснивачем организације Turning Point USA, којој је председник Доналд Трамп раније приписао заслуге за подстицање младих људи да гласају за њега 2024. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

КО ЋЕ СЕ РАДОВАТИ У ЛАЈПЦИГУ? Глазнер јури трећи трофеј са Паласом, Рајо први европски у историји клуба