ДУЖНОСТ ПРЕМА БРАЋИ: Ким Џонг Ун дао важно обећање Русима
ДЕМОКРАТСКА Народна Република Кореја ће у потпуности подржати борбу Русије за одбрану свог суверенитета и територије.
Фото: Профимедиа/Спутник
То је изјавио севернокорејски лидер Ким Џонг Ун, чије је речи на свечаном пријему поводом предстојеће 77. годишњице оснивања републике пренео амбасадор ДНРК у Русији.
- Сматрамо ово нашом дужношћу према нашој браћи. Остаћемо верни уговору између ДНРК и Руске Федерације - нагласио је Ким Џонг Ун.
Препоручујемо
ЊУЈОРК ТАЈМС: Америчке снаге убиле цивиле у неуспешној мисији у Северној Кореји
05. 09. 2025. у 16:39
КИМ НА САСТАНКУ СА ПУТИНОМ: Ако вам нешто можемо помоћи, само реците (ФОТО/ВИДЕО)
03. 09. 2025. у 09:54
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)