ПОГИНУО ТИНЕЈЏЕР: Експлодирала граната из Другог светског рата
У ЕКСПЛОЗИЈИ гранате из Другог светског рата у Волгограду на југоистоку Русије погинуо је један тинејџер, саопштило је Тужилаштво Волгоградске области.
Фото: Новости
-Према расположивим информацијама, данас око 13 часова у стану је, како се претпоставља, дошло до детонације муниције из Великог отаџбинског рата коју је пронашао тинејџер, саопштило је тужилаштво на свом Телеграм каналу, преноси РИА Новости.
Дечак је преминуо на лицу места, наводи се у саопштењу.
Тужилаштво је покренуло истрагу о инциденту.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - Хеликоптери Ка-32 и Супер пума у акцији гашења пожара у Каменој гори
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)