ОВО ЈЕ СВЕТ ЧЕКАО: Трамп проговорио о могућем сусрету са Путином у Кини
МНОГИ сусрети су могући, пут у Кину се разматра, рекао је амерички председник Доналд Трамп на питање о могућности личних контаката са руским председником Владимиром Путином у случају да у септембру посети Пекинг.
Фото: Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP/AP Photo/Evan Vucci
"Многи сусрети су могући. Председник Си Ђинпинг ме је позвао у Кину. И вероватно ћемо ускоро то и урадити. И то не само у блиској, него и даљој будућности. Многи људи су ме позвали, ускоро ћемо донети одлуке", рекао је Трамп новинарима у Белој кући.
Кина у септембру обележава 80. годишњицу од победе над Јапаном у Другом светском рату. И руски председник је позван на прославу.
У септембру такође истиче 50-дневни рок који је Трампо дао Русији за постизање решења украјинске кризе.
(Спутњик)
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)