ЗЕЛЕНСКИ ЖЕЛИ УДАРЕ РАКЕТАМА ДУГОГ ДОМЕТА ПО РУСИЈИ: Морају бити остављени без логистике
ВЛАДИМИР Зеленски је на Телеграму истакао потребу за ударима дугог домета на руској територији.
Foto: Profimedia
- Морају бити остављени без логистике - рекао је шеф кијевског режима.
Зеленски је раније рекао да су следећи разговори између делегација Русије и Украјине заказани за среду, 23. јул, и да ће се одржати у Турској .
Препоручујемо
"УКРАЈИНСКА ГРОБЉА СУ ПУНА" Тврдње француског "Монда": Зеленски умањује број погинулих
21. 07. 2025. у 15:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)