ТЕКСАС У СУЗАМА: Трамп шаље снажну поруку нацији

В.Н.

05. 07. 2025. у 18:21

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Амаеричких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да његова администрација сарађује са државним и локалним званичницима на терену у Тексасу да би одговорили на поплаве у којима је настрадало најмање 27 људи, док се десетине и даље воде као нестале и да се он и прва дама САД моле за све породице погођене овом страшном трагедијом.

ТЕКСАС У СУЗАМА: Трамп шаље снажну поруку нацији

Фото: Профимедиа

Како је написао на друштвеној мрежи Трутх Социал, секретарка за унутрашњу безбедност, Кристи Ноем, ускоро ће бити у Тексасу.

- Меланија и ја се молимо за све породице погођене овом страшном трагедијом. Наши храбри припадници хитних служби су на терену и раде оно што најбоље знају. Нека Бог благослови породице и нека Бог благослови Тексас - поручио је Трамп.

У поплавама које су погодиле јуче Тексас, настрадало је 27 особа, укљућујући деветоро деце, саопштиле су локалне власти. Потрага за несталима се наставаља.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ЦРВЕНИ ТРГ У МОСКВИ И ДАЉЕ ЗАТВОРЕН: Ево како изгледа након Параде победе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе