КАЈА КАЛАС ДИЖЕ ТЕНЗИЈЕ: Шефица европске дипломатије опет тражи притисак на Русију
ШЕФИЦА европске дипломатије Каја Калас позвала је западне земље да изврше „најјачи притисак“ на Русију.
Фото: Профимедиа
- Морамо да извршимо најјачи међународни притисак на Русију да заустави овај рат - написала је она на друштвеној мрежи X.
Калас је дао ову изјаву након што су руске оружане снаге покренуле масовни напад на украјинске војне објекте.
Раније се Каја Калас жалила да ЕУ „није видела притисак“ САД на Москву током преговора о Украјини.
Препоручујемо
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)