ТРАМП ПОНИЗИО ЗЕЛЕНСКОГ И СТРАМЕРА: Битнија му естрада - Откако сам рекао да мрзим Тејлор Свифт, она више није толико популарна

Novosti online

16. 05. 2025. у 17:10

УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски и британски премијер Кир Стармер потврдили су да су разговарали са америчким председником Доналдом Трампом, али изгледа да Трампову пажњу није заокупио данашњи мировни самит о Украјини - већ америчке музичке звезде.

ТРАМП ПОНИЗИО ЗЕЛЕНСКОГ И СТРАМЕРА: Битнија му естрада - Откако сам рекао да мрзим Тејлор Свифт, она више није толико популарна

Фото: ЕПА/ WILL OLIVER

На својој платформи Truth Social, Трамп је објавио две поруке у којима је напао Тејлор Свифт и Бруса Спрингстина.

У првој објави, Трамп је написао да Свифт „више није толико популарна“ јер је, како каже, „рекао да је мрзи“.

У другој објави, неколико минута касније, Трамп је назвао Спрингстина „страшно прецењеним“ и рекао да „треба да држи језик за зубима“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?