ПОГЛЕДАЈТЕ - ОВУДА СУ РУСИ УШЛИ У СУЏУ: Ово је пут који су прошли припадници руских јединица (ВИДЕО)
СТОТИНЕ руских специјалаца препешачило је више од 15 километара под земљом, користећи цев пречника мање од метар и по, да избије у позадину украјинских положаја у Курској области и пробије фронт.
Фото принтскрин РТ.Балкан
Екипа РТ вам доноси ексклузивне снимке из самог цевовода, где се тешко дише и све је прекривено црном маглом.
У одважном нападу кроз цев гасовода учествовали су делови бригада "Ветерани" и "Восток", као и одред "Аида" групе за специјалне операције "Ахмат", уз сарадњу са 11. падобранском бригадом и 30. мотострељачким пуком.
Операција је почела у суботу 8. марта а од тада је ослобођено преко 12 насеља које су месецима држале снаге кијевског режима.
Портпарол Кремља Дмитриј Песков изјавио је да је председник Русије Владимир Путин био унапред обавештен о операцији "Поток" којом је руска војска упала дубоко у позадину непријатеља у Курској области.
(рт.рс)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)