ПОГЛЕДАЈТЕ - ИСКАНДЕРОМ ПО ПЛАЋЕНИЦИМА: Руске снаге једним ударом избациле из строја 30 страних инструктора (ВИДЕО)
РУСКО војно особље елиминисало је до 150 бораца Оружаних снага Украјине, укључујући до 30 страних инструктора, на полигону у Дњепропетровској области, саопштило је Министарство одбране.
Фото: Министарство одбране Русије
Као одговор на нападе украјинских Оружаних снага на цивилне објекте, руске трупе редовно ударају на локације људства, опреме и плаћеника, као и на украјинску инфраструктуру: енергетске објекте, одбрамбену индустрију, војну команду и комуникације.
Истовремено, портпарол Кремља Дмитриј Песков је више пута истицао да војска не удара на стамбене објекте и друштвене установе.
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
ИСКАНДЕРИ УНИШТИЛИ ШТАБ ВСУ: Како су запад ни новинари помогли рзуској армији
01. 03. 2025. у 19:00
ИСКАНДЕР УНИШТИО ДРУГИ С-300 ЗА ДВА ДАНА: Колапс украјинске ПВО
26. 02. 2025. у 20:45 >> 20:45
КАТАСТРОФАЛНИ ГУБИЦИ КИЈЕВА: Више изгубили војника него што су регрутовали
01. 03. 2025. у 18:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)