УКРАЈИНСКА АМБАСАДОРКА ШОКИРАНА: Хвата се за главу док Трамп виче на Зеленског (ФОТО/ВИДЕО)
АМБАСАДОРКИ Украјине у САД Оксани Маркаровој тешко је пало понижење њеног председника Володимира Зеленског у Белој кући током састанка са председником Америке Доналдом Трампом и потпредседником Џеј Ди Венсом.
Фото: Printscreen
Током тешких момената она је прекрила руком лице док је посматрала расправу украјинског председника и америчког колеге.
Подсетимо, украјински председник Володимир Зеленски напустио је Белу кућу после састанка са Доналдом Трампом, а конференција за медије је отказана.
Трамп се огласио након састанка и рекао је да је Зеленски показао непоштовање према Америци и да није спреман за мир.
Зеленски се огласио након састанка и захвалио се Трампу, Конгресу и америчком народу.
Како је пренео Си-Ен-Ен, Трамп је наредио да се Украјинцима каже да напусте зграду, према речима једног званичника Беле куће.
Како су Трамп и Венс понизили Зеленског у Овалном кабинету читајте кликом ОВДЕ
Препоручујемо
МЕДВЕДЕВ О ПОСЕТИ ЗЕЛЕНСКОГ ВАШИНГТОНУ: Добио жестоке батине у Овалном кабинету
28. 02. 2025. у 21:02
ЗЕЛЕНСКИ ОТИШАО БЕЗ СПОРАЗУМА: Трамп најавио потписивање на конференцији
28. 02. 2025. у 19:53
СКАНДАЛ У ВАШИНГТОНУ: Зеленски напустио Белу кућу, отказана конференција за медије
28. 02. 2025. у 19:35
ЗЕЛЕНСКИ СТИГАО У БЕЛУ КУЋУ: Очекује се потписивање историјског уговора (ФОТО/ВИДЕО)
28. 02. 2025. у 17:37
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)