ХАМАС САОПШТИО: Сутра три израелска таоца излазе на слободу

ПАЛЕСТИНСКА милитантна група Хамас саопштила је имена три израелска таоца који ће бити ослобођени сутра у оквиру споразума о примирју са Израелом.

ХАМАС САОПШТИО: Сутра три израелска таоца излазе на слободу

Фото: АП/Ohad Zwigenberg/Yousef Masoud

Таоци који ће сутра бити ослобођени су Ели Схараби, Охад Бен Ами и Ор Левy, саопштио је портпарол оружаног крила Хамаса Абу Обеид.

Тел Авив је потврдио да је примио Хамасов списак троје израелских заробљеника који ће бити пуштени у суботу.

Израел ће, са друге стране, ослободити 183 палестинска затвореника.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЕНЕРГЕНТИ И ЛОГИСТИКА ПОД ПРИТИСКОМ: Како глобална тржишта утичу на цене производа