ЈЕДНА ОСОБА УБИЈЕНА, 2 РАЊЕНЕ: Пуцњава у средњој школи у Нешвилу
АМЕРИЧКЕ власти су данас саопштиле да је једна особа убијена, а две рањене у пуцњави у средњој школи у граду Нешвил, у држави Тенеси.
Фото Shutterstock
Портпарол медицинског универзитетског центра Вандербилт, Џон Хаусер, потврдио је да је једна особа смртно страдала у пуцњави, а да су две рањене особе хоспитализоване, јавио је АП.
Како се верује, нападач је најпре ранио двоје ученика, а затим одузео себи живот, саопштено је из полиције.
Портпаролка полиције за сада није могла да потврди да ли је и нападач био ученик школе.
(Танјуг)
Препоручујемо
УБИО СЕ У СОПСТВЕНОЈ СУДНИЦИ ПОСЛЕДЊЕГ ДАНА НА ФУНКЦИЈИ: Трагедија у Џорџији
01. 01. 2025. у 01:28
АИ ПРЕУЗИМА СЛУЧАЈ: Грчка полиција припрема вештачку интелигенцију да решава злочине
19. 01. 2025. у 00:42
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)