ХОРОР У СЛОВАЧКОЈ: Ученик извео напад ножем у школи - Има погинулих
ДВЕ особе су погинуле, а једна је у критичном стању после напада ученика ножем у гимназији у насељу Спишка Стара Вес на истоку Словачке, јавља портал Тераз.
Фото Танјуг/АП
Према саопштењу представника полиције, осумњичени за напад је приведен.
Према подацима медицинских служби, има још рањених, али се не зна тачан број.
На месту догађаја дежура неколико екипа хитне помоћи.
Претходно је полиција саопштила да је 18-годишњи младић који је извео напад у бекству и да је за њим издата потерница.
(Спутњик)
Ускоро опширније
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)