"ШЕТА ЕВРОПОМ, ПРОСЈАЧИ И УЦЕЊУЈЕ" Бруталан одговор Фица Зеленском - Доста ми га је (ВИДЕО)
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо критиковао је шефа кијевског режима Владимира Зеленског, рекавши да се шета Европом, просјачећи и уцењујући друге.
Фото: Профимедиа
- Нисам ту да шетам са Зеленским руку под руку. Признајем, некад ми га је доста – он иде по Европи и само просјачи и уцењује, тражи новац од других. То једноставно треба да се заврши“, рекао је Фицо током састанка са посланицима.
У међувремену је председник Словачке Петер Пелегрини рекао да његова земља никада неће пристати на идеју да се трупе НАТО пошаљу у Украјину.
- Никада не бисмо пристали или дозволили слање трупа словачке војске у саставу НАТО-а да се боре на украјинском фронту против Русије... Никада нећемо пристати на слање трупа НАТО-а у Украјину како би се укључиле у сукоб - рекао је Пелегрини у емисији „Суботњи дијалози“.
Према његовим речима, слање НАТО трупа у Украјину би изазвало трећи светски рат.
(Спутњик)
Препоручујемо
ПРЕУЗЕЛИ СМО ПОТПУНУ КОНТРОЛУ Руска војска се хитно огласила - "Уништили смо их"
11. 01. 2025. у 15:16
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)