ДРАМА НА ЛЕТУ ИЗ ОВЕ БАЛКАНСКЕ ЗЕМЉЕ: Дим у кабини принудно приземљио летелицу - више особа затражило помоћ (ВИДЕО)
АВИОН швајцарске авио-компаније "Свис ер", на лету између Букурешта и Цириха, морао је хитно да слети у Грац у Аустрији због дима у кабини и кокпиту, саопштила је авио-компанија.
Foto: Profimedia
Лет ЛКС1885 био је у понедељак на путу из Букурешта за Цирих када је посада одлучила да прекине путовање због проблема са мотором и дима у авиону Ербас А220-300, наводи се у саопштењу швајцарског авио-превозника, преноси Си-Ен-Ен.
Авион је безбедно слетео у аустријски град Грац и свих 74 путника и пет чланова посаде су евакуисани.
Дванаест путника и четири члана посаде потражили су лекарску помоћ, а један члан посаде превезен је у болницу хеликоптером, а његово стање није познато. Авион је уклоњен са писте, саопштила је авио-компанија, а није још познато шта је изазвало дим, наводи Си-Ен-Ен.
(Танјуг)
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)