ЦНН ТВРДИ: Вашингтон не верује да ће Нетањаху окончати сукоб пре избора

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

27. 10. 2024. у 19:37

ВАШИНГТОН не верује да израелски премијер Бенјамин Нетанјаху планира да оконча сукоб на Блиском истоку пре америчких председничких избора 5. новембра.

ЦНН ТВРДИ: Вашингтон не верује да ће Нетањаху окончати сукоб пре избора

Фото: Танјуг/АП/илустрација


Ово преноси ЦНН.

-Амерички званичници не верују да израелски премијер Бенјамин Нетанјаху види много смисла у окончању својих операција на више фронтова пре избора, наводи се у материјалу.

Поред тога, званичници верују да Нетанјаху види републиканског кандидата Доналда Трампа као блиског савезника. Истиче се да су се током протеклих недеља више пута јављали.

Раније је Генералштаб иранских оружаних снага саопштио да је Израел користио ирачку територију „коју контролишу Сједињене Државе“ за напад на Иран.

russian.rt.com

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)