ПЕТНАЕСТОГОДИШЊАК УСМРТИО ПЕТОРО У СИЈЕТЛУ: Сви детаљи овог трагичног догађаја
Неколико људи је позвало хитну помоћ у понедељак око 5 ујутро да пријави пуцњаву у Фол Ситију, рекао је портпарол канцеларије шерифа округа Кинг Мајк Мелис на брифингу за медије у понедељак по подне.
Фото: Printscreen
Пристигли полицијски службеници су одмах привели 15-годишњег дечака, док је други повређени тинејџер пребачен у болницу у Сијетлу.
Оба тинејџера живе у кући, рекао је Мелис.
Посланици који су улазили у кућу пронашли су тела пет особа.
Двоје су били одрасли, а троје је Мелис описао као младе тинејџере.
Још није објављено ниједно име.
- Немам разлога да мислим да ће бити додатних хапшења - рекао је он и додао да нема опасности за заједницу.
Тинејџер, који је сада у притвору због убиства својих родитеља и троје браће и сестара и покушаја убиства једне сестре, биће премештен у затвор за малолетнике округа Кинг, а прво рочиште се очекује у уторак или среду, рекао је портпарол окружног тужилаштва.
Трагедија се догодила у понедељак око 5 сати по локалном времену у Фол Ситију, који се налази код Сијетла.
Према наводима медија, тешко рањена девојчица, која је упуцана два пута, успела је да побегне из куће и да отрчи код комшија да потражи помоћ.
Девојчица је пребачена у болницу и није познато њено стање.
Комшије кажу да је у кући живела седмочлана породица, отац, мајка и петоро деце, старости од седам до 15 година.
(Норт Вест Стар/Телеграф)
Препоручујемо
"ВАШ ПРОКЛЕТИ ВАШИГНТОН ЋЕ БИТИ ПОГОЂЕН": Бруталан одговор Медведева Трампу
21. 10. 2024. у 17:15
ТЕЛО ПРОНАЂЕНО ЗАКОПАНО У ДВОРИШТУ: Мушкарац осумњичен да је убио цимера
21. 10. 2024. у 18:00
ЗЕЛЕНСКИ ТРЉА РУКЕ: Амерички министар одбране стигао у Кијев, стижу милиони
21. 10. 2024. у 15:46
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)