КИМ ДОТКОМ: Ако Камала победи, Икс (бивши Твитер) је мртав
ФИНСКО-немачки технолошки бизнисмен Ким Шмиц, познат као Ким Дотком је изјавио да верује да ће друштвена мрежа Икс, која у власништву америчког милијардера Елона Маска, "умрети" ако потпредседница земље Камала Харис победи на америчким изборима 5. новембра.
Фото Танјуг/АП
- Ако Камала (Харис) победи, Икс је мртав, написао је Дотком.
Mилијардер Илон Маск је такође оценио да ако кандидаткиња демократа победи на председничким изборима, у Америци може бити успостављена озбиљна цензура.
Мислим да ће бити доста цензуре под Камалом Харис. Улажу се велики напори да се успостави цензура под изговором борбе против дезинформација, рекао је он током састанка са бирачима у Пенсилванији у знак подршке републиканцу Доналду Трампу, преноси "Си-Би-Ес њуз".
Маск тврди да је Камала Харис оличење велике владине машинерије и марионета.
-Чудно је и лицемерно рећи да Трамп представља претњу демократији када оно што се догодило америчком председнику Џозефу Бајдену (његово одбијање да учествује у председничкој трци) уопште није било демократско, рекао је Маск.
Милијардер је најавио и да ће сваки дан до председничких избора, у некој врсти лутрије додељивати бирачима по милион долара, у циљу појачавања кампање за кандидата републиканаца Доналда Трампа.
(рт.рс)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
"ПОКЛАЊАЋУ МИЛИОН ДОЛАРА СВАКОГ ДАНА": Маск шокирао предлогом, па објаснио шта се дешава
20. 10. 2024. у 14:13
КАД ТРАМП "РОШТИЉА": Демократама пресела Ал Смитова вечера (ВИДЕО/ФОТО)
18. 10. 2024. у 19:22
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)