СВЕ ЈАСНО КАО ДАН: Маск признао да ли је у "романтичној вези" са Ђорђом Мелони
МАСК негирао да је у "романтичној вези" са италијанском премијерком Ђорђом Мелони.
Foto: Profimedia
Амерички милијардер Илон Маск негирао је данас да је у "романтичној вези" са италијанском премијерком Ђорђом Мелони након што ју је назвао "лепом" на церемонији доделе награда у Њујорку у понедељак.
- Био сам тамо са мамом. Нема никакве романтичне везе са премијерком Мелони - написао је Маск на платформи X испод фотографије на којој се види како се он и италијанска премијерка гледају током гала вечере.
Маск је на додели награда рекао да је Мелони "још лепша изнутра него споља", а италијанска премијерка је узвратила да је он "драгоцени геније", пренео је Политицо.
Он је у понедељак уручио Мелони награду Атлантског савета - "Глобал Цитизен" када је рекао и да је италијанска премијерка аутентична, поштена и промишљена.
Мелони је затим одржала говор у одбрану западних вредности, на крају којег је Маск устао и аплаудирао.
Маск и Мелони састали су се неколико пута током последњих година и деле забринутости због пада наталитета на Западу, као и интересовања за коришћење вештачке интелигенције.
Амерички бизнисмен је неколико пута путовао у Рим и похвалио је италијанску владу због њене оштре политике према питању имиграција.
Маск је последњих месеци јавно подржао бившег америчког председника и републиканског председничког кандидата Доналда Трампа на предстојећим изборима.
Мелони је данас тврдила да је избор Маска да је најави док је примала награду у понедељак направљен пре неколико месеци и да није у вези са америчком предизборном кампањом и Масковом подршком Трампу.
Препоручујемо
"БЛУМБЕРГ" ОТКРИВА: Маска чека посета Тајне службе због "шале" о Бајдену и Харисовој
20. 09. 2024. у 19:21
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)