ПРИТИСАК НА МАСКА: Прете му санкције због једног чина
АМЕРИЧКОМ предузетнику Илону Маску прете санкције због непојављивања на судском рочишту у случају куповине Твитера.
Фото: ЕПА
Како пише CNN, америчка Комисија за хартије од вредности упутила је одговарајући захтев суду.
- Комисија сматра да је Маск прекршио судски налог, који је указивао на то да је за померање датума саслушања потребна писмена сагласност Момисије - наводи се у извештају.
Напомиње се да је Маск требало да се појави на рочишту 10. септембра. Међутим, његови адвокати су неколико сати унапред упозорили комисију да неће моћи да присуствује због покретања своје компаније SpaceX.
Препоручујемо
УХАПШЕН УБИЦА ИЗ МЕЂИМУРЈА: Ухватила га словенска полиција - очевидац препознао бегунца
06. 12. 2025. у 16:58
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)