ПОЧИЊУ ПРИПРЕМЕ ЗА ДЕБАТУ У ФИЛАДЕЛФИЈИ: Очекују се протести

Танјуг

10. 09. 2024. у 22:51

ФИЛАДЕЛФИЈА у Пенсилванији вечерас ће бити у центру пажње целе Америке, када се Камала Харис и Доналд Трамп суоче у телевизијској дебати која би могла да има велики утицај на новембарске изборе.

ПОЧИЊУ ПРИПРЕМЕ ЗА ДЕБАТУ У ФИЛАДЕЛФИЈИ: Очекују се протести

Tanjug

Двоје политичара, који се никада нису срели уживо, водиће дебату која почиње у 21 сат по локалном времену, и траје 90 минута, а домаћин је телевизија Еј-Би-Си њуз.

Полиција је спремна за протесте, пошто пропалестинске групе, огорчене због подршке Харис Израелу, планирају да одрже демонстрације.

Барикаде су подигнуте око Националног центра за устав, места где се одржава дебата, па грађанима није дозвољен приступ историјској локацији где се налазе Звоно слободе и Хол независности, где је потписан амерички устав.

За то време, у неколико градских барова и универзитета планирају се журке на којима ће се групно гледати дебата, пише Глас Америке.

Највиши званичници Демократске партије ће се окупити у једном хотелу да заједно гледају дебату, а очекује се да ће им се после ТВ дуела придружити Камала Харис.

Трампови планови после дебате још нису познати. Са својих 19 електора, Пенсилванија доноси највише гласова од свих још неопредељених држава за које се очекује да ће пресудити изборе.

Већина аналитичара предвиђа да ће, ко год да освоји Пенсилванију, победити у трци за Белу кућу.

БОНУС ВИДЕО:

АМЕРИКА У ПОСЕТИ ПЕКИНГУ: Саливен саветник за националну безбедност у ,,критичној,, мисији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)