ИСПОВЕСТ ЖЕНЕ КОЈА ЈЕ ПРЕЖИВЕЛА НАПАД АЈКУЛЕ: "Скоро сам остала без ноге, повређена сам до кости..." (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

08. 07. 2024. у 10:28

ЖЕНА која је једва преживела напад ајкуле на познатој плажи у Тексасу, полако се опоравља у болници од повреда.

ИСПОВЕСТ ЖЕНЕ КОЈА ЈЕ ПРЕЖИВЕЛА НАПАД АЈКУЛЕ: Скоро сам остала без ноге, повређена сам до кости... (ВИДЕО)

Фото принт скрин јутјуб Dean Spraakman Sea Dragon Films

Она је у исповести за медије, први пут након напада, испричала како је тог дана за длаку избегла смрт.

Табата Саливент је 4. јула са мужем и ћерком била на плажи, када ју је у плићаку ајкула изненада напала.

- Окренула сам се и видела нешто сиво у води. Шутнула сам у то јер сам мислила да је велика риба. У том тренутку сам осетила да ми је нешто ухватило ногу - рекла је она за Си-Би-Ес Тексас.

Она је затим испричала да је њен муж скочио у воду и покушао да је спасе. Током борбе са ајкулом и он је задобио повреде.

Спасиоци су некако успели да је извуку из воде, а снимци напада одмах су почели да круже друштвеним мрежама.

- Да мој муж није скочио да ми помогне, не бих преживела. Хвала свима који су помогли - рекла је она.

Тог дана на плажи су нападнуте четири особе, али је Табата најтеже повређена.

- Скоро сам остала без ноге, повређена сам до кости, данас су ми испирали рану. Имала сам среће јер зуби нису пробили кост. Осећам прсте на ногама и могу да их померам. Вероватно ће ми требати физикална терапија - рекла је она.

Након напада у петак, за медије се прва огласила њена ћерка, која је испричала у каквом је стању њена мајка.

- Моја мама покушава да се одмори. Опоравак је дуг процес, али знам да ће она и ово да победи - испричала је она.

На GoFundMi платформи за кратко време прикупљено је око 25.000 долара, које ће Табанти бити потребне за лечење.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИЧАНСТВЕНА ЕТНА ПОНОВО РАДИ: Погледајте призоре ерупције највишег вулкана у Европи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ИСТОРИЈСКА ОДЛУКА! Мечеви имају ЧЕТВРТИНЕ на Светском првенству у фудбалу у Америци, Канади и Мексику!