"ДУГО СМО УПОЗОРАВАЛИ НА ОВО": Огласили се из Беле куће о Путиновој посети Северној Кореји
ПРОДУБЉИВАЊЕ веза између Руске Федерације и ДНРК требало би да забрињава све, рекла је портпаролка Беле куће Карин Жан Пјер.
Фото: Танјуг/АП
- Продубљивање сарадње између Руске Федерације и ДНРК је тренд који би у великој мери требало да забрине све који су заинтересовани за одржавање мира и стабилности на Корејском полуострву, одржавање глобалног режима неширења у складу са резолуцијама УН и подршку народа Украјине који бране своју слободу и независност - рекао је Жан Пјер на брифингу упитан да прокоментарише посету руског председника Владимира Путина ДНРК.
Како је рекла, САД „дуго упозоравају на ово“.
БОНУС ВИДЕО: РАКЕТНЕ ВЕЖБЕ У АТЛАНТИКУ - Бродови руске флоте стижу на Кубу
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)