ИЗРАЕЛСКИ МИНИСТАР ОДБРАНЕ БЕСАН: Ова светска сила је усвојила непријатељску политику против нас

ИЗРАЕЛСКИ министар одбране Јоав Галан одбацио је могућност придруживања иницијативи, коју је промовисао француски председник Емануел Макрон, у којој би Француска, Сједињене Државе и Израел формирале контакт групу за рад на смиривању тензија на граници Израела са Либаном.

ИЗРАЕЛСКИ МИНИСТАР ОДБРАНЕ БЕСАН: Ова светска сила је усвојила непријатељску политику против нас

Фото МоД Израела

- Док водимо праведан рат, бранећи свој народ, Француска је усвојила непријатељску политику против Израела - навео је Галан у саопштењу, истакавши да Израел неће бити страна у трилатералном оквиру који је предложила Француска", пренео је Ројтерс.

БОНУС ВИДЕО: НУКЛЕАРНЕ ВЕЖБЕ - Руске снаге вежбају електронско лансирање ракета током нестратешких вежби

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Фондација Меридиан обрадовала 100 деце са Косова и Метохије на Ф4 Меридианбет КЛС